pokorny(at)infoplus.cz

Menu

Vyhledávání

Návštěvní kniha rss

Všechny příspěvky jsou průběžně monitorovány administrátorem webu. V případě nalezení vulgárních či jinak nevhodných výrazů v příspěvku bude tento příspěvek z návštěvní knihy vymazán.

Přidat příspěvek >

, Inspirující stránky odpovědět
Vážený Petře, asi před pěti dny jsem hlasovala pro nový vzhled těchto stránek a moc se mi líbí. Našla jsem také na nich odkaz na obchodní akademií, kde se vzdělávají zdravotně postižení mladí lidé a jelikož jak jsem před časem psala také učím na střední a vyšší odborné škole a občas také přijmeme studenta se zdravotním postižením např. na vozíčku, tak jsem na těchto stránkách např. měla možnost vidět jak vypadají maturity a další akce se studiem spojené. Na naší škole většinou takový student dostane individuální plán a přijde jen na přezkoušení a byť dosahuje mnohdy lepších výsledků než studenti, kteří chodí denně do školy, zcela určitě mu chybí slpolečnost spolužáků a učitelů. Tyto stránky i Vaše stránky jsou pro mě a mé kolegy velkou inspirací jak tento problém řešit na naší škole a pokud můžu, seznámim s nimi i své "zdravé"studenty, aby si vážili toho, že mohou bez překážek přijít do školy a sdílet společenství spolužáků a učitelů. Petře moc vám děkuji, přeji všechno dobré a držím palečky při Vaši další práci. Těším se na novinky na Vašich stránkách. Helena
icon odpověděl(a)
Vážená paní Heleno, děkuji Vám za vzkaz a pochvalu. Mám velkou radost z toho, že jsou pro Vás stránky Obchodní akademie pro tělesně postižené v Janských Lázních inspirací. Tuto školu všem vřele doporučuji. Pokud se mne budete případně chtít zeptat na detailnější podrobnosti o této škole, rád Vám vše zodpovím na e-mailu: pokorny(zavináč)infoplus.cz.
, Poděkování odpovědět
Petře, zcela náhodou jsem objevila Vaše stránky a tak jsem si přečetla Váš životopis a také se podívala na výsledky Vaši práce. Jsem učitelkou na střední a vyšší odborné škole (věkově bych mohla být Vaši maminkou - mám dospívající děti), kde učím studenty ve Vašem věku a musím konstatovat, že někteří z nich, i když mají všechny podmínky jak materiální, tak především ty zdravotní k tomu, aby úspěšně studovali a jinak se angažovali, nedokážou je využít, ale co je horší ani nechtějí. Své zdraví si naopak poškozují konzumací nevhodných látek a hazardováním, prostě si ho neváží. Nesmírně si Vás vážím, fandím Vám a protože jsem věřící, tak se také modlím. Obohacujete svým životním přístupem i mě a budu pravidelným návštěvníkem Vašich stránek. Děkuji za Vás a Vaše stránky. Helena
icon odpověděl(a)
Vážená paní Heleno, moc Vám děkuji za pochvalu. Váš příspěvek je plný pozitivní energie. Udělala jste mi ním velkou radost a jsem velice rád, že budete pravidelnou návštěvnicí mých stránek. Ještě jednou moc děkuji.

Anketa

Líbí se vám nový vzhled stránek?
Počet hlasů: 13

Podporuji a spolupracuji


© 2005 - 2021 Petr Pokorný - Infoplus.cz

Administrace webu - Optimalizace: Mozilla Firefox

Statistika